Close

Company

Марка DWT

DWT є зареєстрованим товарним знаком, що належить групі MeritLink. Наша основна бізнес-функція - виробництво електроінструментів, обладнання та зварювальних апаратів під нашою торговою маркою. Наші продукти є одними з найбільш конкурентоспроможних на міжнародному ринку. Наш успіх - це результат роботи досвідченої команди, що використовує сучасне обладнання на наших заводах, відповідної системи контролю якості і працює з іншими всесвітньо відомими виробниками електроінструментів протягом багатьох років.

Наша місія

Сьогодні у нас є велика мережа дистриб'юторів по всьому світу, яка продовжує рости з кожним роком. Це результат нашого професійного підходу, який включає в себе успішну стратегію продажів, гнучкість і лояльність, різні форми партнерства від спільних підприємств до ексклюзивних угод, постійну підтримку нових підприємств, організацію та фінансування рекламних кампаній і виставок, вибір правильного набору інструментів DWT і аксесуарів для конкретного ринку. Наш видатний досвід роботи на міжнародному ринку допоміг нам розробити широкий асортимент продукції, який оновлюється щороку відповідно до вимог сучасного ринку. Якість, конкурентоспроможні ціни, широкий асортимент запасних частин для гарантійного та післягарантійного обслуговування - все це робить інструменти DWT конкурентоспроможними з іншими світовими виробниками.

Наші послуги

Всі електроінструменти DWT продаються з гарантійною і сервісною підтримкою. Також є післягарантійне обслуговування. У 40 країнах існує понад 500 сервісних центрів, де можна відремонтувати інструменти DWT. Широкий асортимент запасних частин дозволяє нам швидко і ефективно ремонтувати інструменти. Hаші фахівці у відділі обслуговування розробили широкий спектр послуг, які забезпечують істотне різноманіття і кількість запасних частин для складу дистриб'ютора. Організовують і контролюють запас запасних частин, планують витрати компанії на гарантійне обслуговування, управління обліковими записами при використанні інших сервісних центрів, інструкція по уніфікації та сумісності запасних частин, визначення дати виготовлення для кожного продукту і пере ка автентичності гарантійних і сервісних карт через веб-сайт DWT.

Виробництво

Всі наші передові заводи повністю відповідають міжнародним стандартам. Ми з гордістю можемо сказати, що продукти DWT високо цінуються нашими клієнтами на міжнародному ринку і є одними з найбільш конкурентоспроможних. Цей успіх став можливий завдяки нашій професійній і досвідченій команді, і завдяки нашим фабрикам, оснащеним усіма кращими і най-сучаснішими верстатами, відповідно до системи контролю якості ISO 9001 2000 і в постійній співпраці з іншими всесвітньо відомими виробниками електроінструментів.

Натисніть кнопку нижче або іконки карти для деталей дистриб'юторів.

COMING SOON

Ставимося до інших так, як ми хочемо, щоб ставилися до нас.
Робимо те, що ми говоримо, будемо робити і нести відповідальність за свої дії. Застосовуємо правду і чесність у спілкуванні з людьми. Обіцяэмо: не розчарувати очікування клієнта, залишатися вірним світу цінностей, які належать бренду, розуміти і виражати потреби клієнтів.

чесність

Розвиваємо свою можливості, щоб досягти досконалості.
Демонструємо мужність і йдемо на ризик. Святкуємо успіх і визнаємо досягнення. Переконані, що ми життєво важливі для наших клієнтів. Ми заслужили довіру наших клієнтів завдяки внутрішнім ноу-хау і можливостям; наш бренд заснований на цих якостях. Вони визначають спадщину і обгрунтований набір цінностей.

зобов'язання

Оцінюємо позитивний і негативний досвід як джерела навчання та інновацій.
Постійно порушувати рутину, ризикуючи. Використовуйте свободу вибору: любите це, залиште це або змініть це. Почуття лідерства і постійне бажання розвиватися і заново винаходити себе визначають нашу здатність реагувати на зміни і наш талант у створенні нових можливостей.

сміливість

Створюємо атмосферу відкритого спілкування, обміну ідеями та знаннями.
Збираємо різні таланти, щоб створити організаційну перевагу. Працюємо разом, щоб зробити DWT кращим для наших клієнтів. Створюємо атмосферу поваги, відкритості, добра і співпраці. Стратегія і фірмовий стиль, якими користуються всі члени колективної роботи, забезпечують узгодженість, яка характеризує всі аспекти DWT.

розподіл

Що таке

?

Це лідер світового рівня в галузі проектування, виробництва, маркетингу електроінструментів та різноманітного обладнання для професійних та промислових споживачів в галузі будівництва, ремонтних робіт та домашнього використання. Ми стратегічно орієнтовані на потужні бренди, інноваційні продукти, досконалість ділових операцій та винятковість людей.

 • Міжнародна група

  Ми міжнародна група, ми продаємо наші бренди більш ніж у 40 країн світу. Щоб контролювати цю величезну мережу, ми створили дві штаб-квартири, і ми збираємося відкрити три філії, стратегічно розташовані в центрі найцікавіших ринків. Наші філії контролюють розширення операцій та ринків. Наші офіси - це центри контактів з нашими діловими партнерами. Підтримуємо взаємовідносини та розвиваємо бізнес разом.

  Штаб-квартира

  (Продаж / логістика)

  Ринки

  Південна Америка + США

  Merit Link США*

  Штаб-квартира

  (Управління покупками/продажами/брендом)

  Ринки

  C.I.S + Європа

  Merit Link Швейцарія

  Штаб-квартира

  (Придбання/виробництво/продаж/логістика)

  Ринки

  Китай + Південно-Східна Азія

  Merit Link Китай

  Штаб-квартира

  (Продаж / логістика)

  Ринки

  C.I.S + Європа

  Merit Link Дубай

  Штаб-квартира

  (Продаж / логістика)

  Ринки

  C.I.S + Європа

  Merit Link Сінгапур*

 • Штаб-квартири

  Merit Link має дві бази, одна - у Швейцарії та Китаї. Це наші штаби. У Швейцарії ми зосереджуємо увагу на управлінні брендом, дизайну, на розробках та інноваціях. Швейцарська філія також є базою закупівель і продажів на ринках EMEA. У Китаї - операційний центр з контролю виробничих майданчиків, мережевих магазинів для внутрішнього ринку Китаю та управління продажами для ринків Азіатсько-Тихоокеанський регіонy.

  Бренд-менеджмент

  Міжнародне зображення

  Закупівельний центр OEM

  Дизайн продукції / комунікації

  Операційний центр

  Виробничі можливості

  Мережа магазинів

  Союз постачальників

 • Бізнес-модель

  Правила і концепція однієї бізнес моделі розповсюджується на усі наші представництва в усьому світі. Ми пропонуємо комбінації продуктів і шляхи продажу. Ми розробили групу торгових марок, для задоволення потреб ринку та власної роздрібної мережі, щоб розповсюдити нашу продукцію на ринку. Поєднуємо традиційні методи продажу з платформою електронної комерції онлайн.

  СВІТ

  Мультибрендова / мультикатегорійна платформа

  На світових ринках Merit Link пропонує систему основану на різноманітності брендів та позицій. Завдяки цьому чотири наші бренди цілком задовольняють усі потреби в галузі. Чотири рівні якості та широкий асортимент задовольняє вимоги ринків. Merit Link вже сьогодні працює в 40 країнах світу і продовжує розширювати свої горизонти.

  • Чотири приватні бренди
  • Чотири рівні якості
  • Широкий спектр категорій
  • Широкий спектр продукції
  • Міжнароді ринки

  Китай

  Мережеві магазини/E-комерція/Сервіс

  У Китаї Merit Link діє на основі прогресивної моделі мережі магазинів. Ми одні з найвідоміших гравців у цій галузі. Ми постачальники інструментів і провайдери сервісних послуг. Щоб повністю покрити потреби ринку ми пропонуємо традиційну та онлайн торгівлю. Пропозиція товарів включає в себе власні бренди, бренди агенти та бренди інших компаній, які добре відомі на ринку устаткування.

  • Мережа магазинів
  • Устаткування та сервіс
  • Офлайн та онлайн
  • Власні бренди та Бренди Агенти
  • Відомі бренди
 • Мережа магазинів

  На китайському місцевому ринку Merit Link заснував власну мережу магазинів, щоб краще задовольнити потреби зростаючого попиту. Merit Link підтримує роздрібних торгівців у розбудові інфраструктури для кращого обслуговування покупців. Приєднуючись до Merit Link власник магазину отримує доступ до широкого спектру можливостей, широкий вибір брендів, послуг, складування, закупівель та реклама.

  Єдиний імідж бренда

  Реклама

  Оновлення

  Просування маркетингу

  Просування бренда

  Система сервісу

  Сервіс мережевих магазинів

  Склад

  Післяпродажне обслуговування

  Технічне обслуговування

  Технічна підтримка

  Обслуговування клієнтів

  Система продуктів

  Система даних

  Електроінструменти

  Садовий інструмент

  Зварювальна техніка

  Ручний інструмент

  Пневматичне обладнання

  Система брендів

  Купівля / продаж

  Приватні бренди

  Бренди агенти

  Відомі бренди

  Система навчання

  Тренінг

  Управління

  Технічна підготовка

  Ознайомлення з продуктами

  Система мережевих магазинів

  Управління мережевими магазинами

  Загальний образ

  Стандарти продукції

  Стандарти сервісу

  Стандарти управління

  Введення талантів

 • Архитектура бренда

  Merit Link задовольняє потреби ринку обладнання, пропонуючи цілу групу брендів з різноманітним рівнем якості. У нас є чотири власні бренди, а також бренди агенти. Ця продукція розробляється у відповідності з різноманітними потребами кожного професійного сегменту з однаковим баченням та стратегією. Щоб завжди пропонувати найкращі продукти, найкращі технології за найкращою ціною.

  Промисловий

  Професіональний

  Оздоблення

  Власні бренди

  Промисловий

  Професіональний

  Оздоблення

  Бренди агенти